काठमाडाैं । ग्रीन भेन्चर्सले आर्थिक वर्षको २०७९–८०को चौथो त्रैमासमा ३१ करोड ९० लाख रुपैयाँ नाफा आर्जन गरेको छ । जुन अघिल्लो वर्षको यही अवधिको तुलनामा १९०.३८ प्रतिशतले बढी हो । अघिल्लो वर्ष यही अवधिमा कम्पनीले १० करोड ९८ लाख रुपैयाँ नाफा आर्जन गरेको थियो ।

समीक्षा अवधिमा कम्पनीको विद्युत बिक्रीको आम्दानी पनि ६३.८६ प्रतिशतले बढेको छ । अघिल्लो वर्ष यही अवधिमा कम्पनी विद्युत बिक्रीबाट ९४ करोड २५ लाख रुपैयाँ आम्दानी गरेकोमा समीक्षा अवधिमा बढेर १ अर्ब ५४ करोड रुपैयाँ पुगेको छ ।

कम्पनीको सञ्चालन आम्दानी पनि ६६.५६ प्रतिशतले बढेर ९४ करोड ४ लाख रुपैयाँको उचाइमा पुगेको छ । अघिल्लो वर्ष यस्तो आम्दानी ५६ करोड ४५ लाख रुपैयाँ भएको थियो ।

समीक्षा अवधिमा कम्पनीको प्रतिसेयर आम्दानी (ईपीएस) बढेर १०.२१ रुपैयाँ कायम भएको छ । अघिल्लो वर्ष ईपीएस ४.०८ प्रतिशत थियो। पीई रेसियो ३७.७१ गुणा रहेको कम्पनीको प्रतिसेयर नेटवर्थ १०७.२२ रुपैयाँ रहेको छ ।